FİKRİ VE SİNAİ MÜLKİYET HAKLARI

Dük”markasının ve Site’nin mülkiyetiUnan Tekstil İhr. San. ve Tic. A.Ş.’ne ait olup, SiteUnan Tekstil İhr. San. ve Tic. A.Ş. (Unan A.Ş.)tarafından işletilmektedir. Bu bağlamda,“Dük”markasının tüm kullanım ve mülkiyet hakkıUnan Tekstil İhr.San.ve Tic.A.Ş.’ne ait olup, Site’nin içeriği ve buna ilişkin fikri haklar da yaUnan Tekstil İhr.San.ve Tic. A.Ş.’ne aittir ya da hak sahibinin sarih izni ile kullanılmaktadır.

Unan Tekstil İhr.San.ve Tic. A.Ş.tarafından açıkça izin verilmediği sürece Site’nin içeriği hiç bir şekilde kopyalanamaz, çoğaltılamaz, tekrardan üretilemez, tekrardan yayınlanamaz, değiştirilemez, indirilemez, yüklenemez veya dağıtılamaz. Site’de yer alan herhangi bir içerikUnan Tekstil İhr.San.ve Tic.A.Ş.’nin fikri mülkiyet hakkını kullanma hakkını verdiği şeklinde yorumlanamaz.

Unan Tekstil İhr.San.ve Tic. A.Ş.’nin önceden yazılı izni alınmaksızın Site’den alınan belge, bilgi ve görseller üzerindeUnan Tekstil İhr.San.ve Tic A.Ş.’nin herhangi bir sorumluluğu olmadığı gibi, bunları kullananlar hakkındaUnan Tekstil İhr.San.ve Tic.A.Ş.’nin her türlü hukuki ve cezai yola başvurma hakkı saklıdır.

Unan Tekstil İhr.San.ve Tic. A.Ş.’nin Site içeriğinde yer alan veya Site üzerinden erişilebilen bir içeriğin, materyalin veya bilginin doğruluğu, telif hakkına uygun olup olmadığı, yasallığı veya topluma uygunluğu konularında bir araştırma yapma mecburiyeti ve yükümlülüğü yoktur.

Unan Tekstil İhr.San.ve Tic.A.Ş., dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır.