Blog | Dük Kravat
 • TAKIM ELBİSEDE KRAVAT VE MENDİL UYUMU NASIL OLMALIDIR?

  TAKIM ELBİSEDE KRAVAT VE MENDİL UYUMU NASIL OLMALIDIR?

  Kategori : Blog    /    Tarih : 6.05.2022

  Bazı zamanlarda hem şık hem de zarif görünmeniz gerekebilir. Neyse ki her kombini mükemmel bir şekilde tamamlayan kravatlar ve mendiller, istediğiniz görünüme kavuşmanızı sağlayacak en iyi seçeneklerdir. Ancak bu iki şık aksesuarı birbiriyle uyumlu olacak şekilde seçmezseniz, istediğinizin tam tersi bir görünümle karşı karşıya kalabilirsiniz. Dük Blog olarak size bu konuda rehberlik edecek takım elbisede kravat ve mendil uyumu nasıl olmalıdır? sorusunun yanıtlarını verdik!

  DETAY
 • SİYAH TAKIM ELBİSE İLE NE RENK KRAVAT TAKILIR?

  SİYAH TAKIM ELBİSE İLE NE RENK KRAVAT TAKILIR?

  Kategori : Blog    /    Tarih : 29.04.2022

  Siyah takım elbisenizi mükemmel bir şekilde tamamlayan renkte bir kravat modeli ile siz de iddialı görünümler elde edebilirsiniz. Peki siyah takım elbise ile ne renk kravat takılır?

  DETAY
 • TAKIM ELBİSE İÇİN KRAVAT SEÇİMİ TÜYOLARI

  TAKIM ELBİSE İÇİN KRAVAT SEÇİMİ TÜYOLARI

  Kategori : Blog    /    Tarih : 22.04.2022

  Herhangi bir davete ya da etkinliğe giderken takım elbise giymeniz gerekebilir. Bu ister iş görüşmesi ister özel bir buluşma olsun, takım elbiseniz size özel davetlerde eşlik edecek en iyi seçenekler arasında ilk sırada yerini alır. Takım elbisenizle şık görünmek ve tüm meraklı bakışları üzerinize çekmek içinse onu mükemmel bir şekilde tamamlayacak bir kravat seçmeniz gerektiğini hatırlatalım! 😊 Peki takım elbise için kravat seçimi nasıl yapılır? Dük Blog olarak tarzınızı oluşturmanızda yardımcı olacak takım elbise için kravat seçimi tüyoları konusunu sizin için radarımıza aldık!

  DETAY
 • GÖMLEK KRAVAT UYUMU NASIL OLMALI?

  GÖMLEK KRAVAT UYUMU NASIL OLMALI?

  Kategori : Blog    /    Tarih : 21.04.2022

  Özel bir davete ya da toplantıya gidiyorsunuz. Gideceğiniz yere göre giymek için bir takım elbise belirlediniz. Dolabınızdan ona uyacak bir gömlek de seçtiniz. Ancak gömleğinizin üzerine nasıl bir kravat takacağınızı bilemiyorsunuz. Ya da kravatı seçtiniz ama onunla hangi gömleğin uyumlu olacağına bir türlü karar veremiyorsunuz. Dük Blog olarak bu yazımızda kafaları fazlasıyla kurcalayan “gömlek kravat uyumu nasıl olmalı?” sorusunun yanıtlarını verdik!

  DETAY
 • EN İDDİALI ERKEK GÖMLEK KOMBİNLERİ NASIL YAPILIR?

  EN İDDİALI ERKEK GÖMLEK KOMBİNLERİ NASIL YAPILIR?

  Kategori : Blog    /    Tarih : 7.04.2022

  Bir erkeğin gömleği, giyiminin en olmazsa olmaz parçalarından biridir. İster resmi bir davete ister ofise gidiyor olun, gömlek modellerinizle yapacağınız benzersiz kombinler, stilinizle ilgili çok şey söyler. Peki en iddialı erkek gömlek kombinleri nasıl yapılır?

  DETAY
 • MAVİ GÖMLEK İLE HANGİ RENK KRAVAT TAKILIR?

  MAVİ GÖMLEK İLE HANGİ RENK KRAVAT TAKILIR?

  Kategori : Blog    /    Tarih : 6.04.2022

  Takımların vazgeçilmezi olan mavi gömlekler, gösterişli olmakla birlikte resmi ve klasik bir görünüm elde etmek için ideal seçeneklerin başında geliyor. Ancak daha ihtişamlı görünümler için mavi gömlek modellerinin tek başına yeterli olmadığını baştan söyleyelim. Onu tamamlayan bir kravat ile iddialı bir kombin elde edebilirsiniz. Güçlü bir imaj sergilemenin yolunun doğru renk seçimi yapmaktan geçtiğini de hatırlatalım. Peki hangi renkler mavi gömlekle uyumludur? Mavi gömlek ile hangi renk kravat takılır?

  DETAY
 • HANGİ GÖMLEKLE HANGİ KRAVAT TAKILIR?

  HANGİ GÖMLEKLE HANGİ KRAVAT TAKILIR?

  Kategori : Blog    /    Tarih : 5.04.2022

  Bazı günler ne giyeceğinize karar vermek ve tarzınızı yansıtacak kombinler yapmak sandığınızdan daha zor olabilir. 😊 Söz konusu gardırobunuzdaki gömlekler ve kravatlar olunca durum tam bir paradoksa dönüşebilir. Yani ister şık isterseniz de spor kombinler yapın, eğer “hangi gömlekle hangi kravat takılır?” sorusuna net bir yanıt veremiyorsanız istenmeyen görünümlerin ortaya çıkması an meselesi demektir.

  DETAY
KATEGORİLER
ARŞİV